Nowości


2010.05.21

Film oraz nowe informacje o miocie D!

Film oraz nowe informacje o miocie E!

 


2010.05.20

Nowe zdjęcia miotu D!

Nowe zdjęcia miotu E!

 


2010.05.16
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB)
X PUCHAR EUROPY ŚRODKOWEJ I WSCHODNIEJ – BRATISLAVA (SK)
Klasa Młodzieży (suki): CARAMBA Bersett – II dosk., R.CAC
(sędzia: Jan Gajewski (PL))

Klasa Pośrednia (suki): BRAVO Bersett – bdb.
(sędzia: Jan Gajewski (PL))

Klasa Championów (suki): APRIL Bersett – I dosk., CAC, CACIB,
Zwycięzca Europy Środkowej i Wschodniej, BOB, BOG 2
(sędziowie: Jan Gajewski (PL), Šinko Štefan (SLO))


 


2010.05.15
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB)
SPRINGDUODANUBE – BRATISLAVA (SK)
Klasa Młodzieży (suki): CARAMBA Bersett – II dosk., R.CAC
(sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL))

 

Klasa Pośrednia (suki): CBRAVO Bersett – IV dosk.
(sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)) 

Klasa Championów (suki): APRIL Bersett – I dosk., CAC, CACIB,
kwalifikacja Crufts, BOB, BOG 1
(sędziowie: Andrzej Szutkiewicz (PL), Václavík Miroslav (CZ))


 


2010.05.11

Informacje o miocie D!

Informacje o miocie E!

 

 


 

2010.05.02
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) – Łódź (PL)
Klasa Młodzieży (suki): CARAMBA Bersett – I dosk., Zw. Mł.,
kwalifikacja Crufts


(ukończyła Młodzieżowy Championat Polski – JCh PL)
(sędzia: Josef Nemec (CZ))

 

Klasa Championów (suki): APRIL Bersett – I dosk., CAC, CACIB
kwalifikacja Crufts
(sędzia: Josef Nemec (CZ))

 


2010.04.26

Informacje o miocie D!

Informacje o miocie E!
 


2010.04.19

Informacje o miocie D!

Informacje o miocie E!
 


2010.04.11

Informacje o miocie D!

Informacje o miocie E!
 


2010.04.11 
Krajowa Wystawa Psów (CAC) – Ostrava (CZ)
Klasa Młodzieży (suki): BRAVO Bersett – II dosk.,

 


2010.04.10
Krajowa Wystawa Psów (CWC) – Nowy Dwór Mazowiecki (PL)
Klasa Młodzieży (psy): CYBERMAN Bersett – II dosk.,
(sędzia: Zygmunt Jakubowski)

Klasa Młodzieży (suki): CARAMBA Bersett – I dosk., JCWC, NJwR
(sędzia: Zygmunt Jakubowski)

Klasa Otwarta (suki): APRIL Bersett – I dosk., CWC, NDSwR, BOB
(sędzia: Zygmunt Jakubowski)

 


2010.04.03 
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) – Miskolc (H)
Klasa Otwarta (psy):  AL NERI Bersett – I dosk., CAC, R.CACIB
(sędzia: Lokodi Csaba Zsolt)

 


2010.04.03 
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) – Miskolc (H)
Klasa Otwarta (psy):  AL NERI Bersett – I dosk., CAC, R.CACIB
(sędzia: Bojan Matakovic)
 


2010.02.27 
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) – Zagrzeb (CRO)
Klasa Otwarta (psy): AL NERI Bersett – I dosk., CAC, CACIB, BOB
(sędzia: Niksa Lemo)

 


2010.02.13-14
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) – Rzeszów (PL)
Klasa Młodzieży (suki): CARAMBA Bersett – I dosk., NJwR, JBOG3
(sędzia: A. Szutkiewicz (PL))

 

Klasa Otwarta (suki): ART. DECO Bersett – I dosk., CAC, CACIB, BOB


(ukończyła Championat Polski – Ch PL)
(sędzia: A. Szutkiewicz (PL))

 


2010.02.07 
DUO-CACIB BRNO (CZ)
Klasa Młodzieży (suki): BRAVO Bersett -  dosk.

 


2010.02.06 
DUO-CACIB BRNO (CZ)
Klasa Młodzieży (suki): BRAVO Bersett – II dosk.
(sędzia: Jochen H. Eberhardt (D))

 


2010.01.09 
Krajowa Wystawa Psów Rasowych (CAC) – Olomouc (CZ)
Klasa młodzieży (suki): BRAVO Bersett – I dosk., CAJC, NJwR

 


2009.12.20
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) – Wilno (LT)
Klasa Pośrednia (suki): ART DECO Bersett – II dosk.,
Klasa Championów (suki): TOLIANNA TRUSTFUL av Hiselfoss – I dosk., LT CAC, R.CACIB
(sędzia: Cannone Yvonnen (Irl))

 


2009.12.19
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) – Wilno (LT)
Klasa Pośrednia (suki): ART DECO Bersett – I dosk., LT CAC, R.CACIB
Klasa Championów (suki): TOLIANNA TRUSTFUL av Hiselfoss – II dosk.
(sędzia: Audrone Babianskiene (LT))

 


2009.11.29 
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) – Budapeszt (H)
Klasa Pośrednia (psy): AL NERI Bersett – I dosk., CAC
(sędzia: Tamás Károly)

 


2009.11.28 
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) – Budapeszt (H)
Klasa Pośrednia (psy): AL NERI Bersett – II dosk., R.CAC
(sędzia: Bánhidi Pálné)

 


2009.11.21 
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) – Zagrzeb (CRO)
Klasa Pośrednia (psy): AL NERI Bersett – I dosk., CAC, R.CACIB
(sędzia: Renee Sporre-Willes (S))

 


2009.10.8-11
WORLD DOG SHOW – Bratislava (SK)
Klasa Championów (psy): DINO van’t Stokerybos – bdb
Klasa Pośrednia (suki): ART DECO Bersett – dosk.
Klasa Championów (suki): TOLIANNA TRUSTFUL av Hiselfoss – dosk.
Klasa Szczeniąt (suki): CARAMBA Bersett – I wo.
(sędzia: Lisbeth Mach, CH (males) & Stefan Sinko, SLO (females))

 


2009.10.04 
Krajowa Wystawa Psów Rasowych (CAC) – Rybnik (PL)
Klasa Młodzieży (suki): BRAVO Bersett – III dosk.
(sędzia Zbigniew Ostrowski (PL))

 


2009.10.03 
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) – Komarom (H)
Klasa Pośrednia (psy): AL NERI Bersett – I dosk., CAC, CACIB

(Sędzia: Jorge Nallem (UY))

 


2009.10.02 
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) – Komarom (H)
Klasa Pośrednia (psy): AL NERI Bersett – I dosk., CAC
(Sędzia: Blaz Kavcic (SLO))

 


2009.09.28
                   
ODA O’ZANDRINA av Hiselfoss
10.07.2005 – 28.09.2009 (Chłoniak)

 


2009.09.13
Klubowa Wystawa – Warszawa (PL)
Klasa Championów (psy): DINO van’t Stokerybos – II dosk.
(sędzia: Bela Siklosi (H))

Klasa Szczeniąt (suki): CARAMBA Bersett – II wo.
(sędzia: Bela Siklosi (H))

Klasa Pośrednia (suki): ART DECO Bersett – I dosk., CWC
(sędzia: Bela Siklosi (H))


Klasa Championów (suki): TOLIANNA TRUSTFUL av Hiselfoss – II dosk.
(sędzia: Bela Siklosi (H))

 


2009.09.11-12
Krajowa Wystawa Psów Rasowych (CAC) – Warszawa (PL)
Klasa Pośrednia (suki): ART DECO Bersett – I dosk., CWC
(sędzia: : Aleksandra Sękowska-Miros (PL))

 


2009.09.12 
Międzynarodowa Wystawa Psów (CACIB) – Kecskemét (H)
Klasa Pośrednia (psy): AL NERI Bersett – II dosk. R.CAC, R.CACIB

(sędzia: Kerekes Mária)

 


2009.08.02 
Krajowa Wystawa Psów Rasowych (CAC) – Laveno (IT)
Klasa Młodzieży (psy): CUSTOM Bersett – I dosk., NJwR. JBOG3

 


2009.07.25 
Krajowa Wystawa Psów Rasowych (CAC) -  Žebětín (CZ)
Klasa Szczeniąt (suki): BRAVO Bersett – I wo.

 


2009.07.18 
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) – Szombathely (H)
Klasa Pośrednia (psy): AL NERI Bersett – II dosk. R.CAC

 


2009.07.10-12
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) – Warszawa (PL)
Klasa Championów (psy): DINO van’t Stokerybos – III dosk.
(sędzia: J. Niciewicz (PL))


Klasa Pośrednia (suki): ART DECO Bersett – IV dosk.
(sędzia: J. Niciewicz (PL))

 


2009.07.05 
Nagykanizsa MKSZ (CAC)
Klasa Pośrednia (psy): AL NERI Bersett – I dosk. CAC

 


2009.07.05 
Krajowa Wystawa Psów Rasowych (CAC) – Ustroń (PL)
Klasa Szczeniąt (suki): BRAVO Besrsett –  I wo.
(sędzia: Małgorzata Hałas (PL))

 


2009.06.27-28
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) – Kraków (PL)
Klasa Championów (psy): DINO van’t Stokerybos – III dosk.
(sędzia: Joey Lim (AUS))


Klasa Pośrednia (suki): ART DECO Bersett – I dosk., CWC
(sędzia: Joey Lim (AUS))

 


2009.06.21 
Międzynarodowa Wystawa psów Rasowych (CACIB) – Székesfehérvár (H)
Klasa Młodzieży (psy): AL NERI Bersett – I dosk. Zw.Mł.

 
(ukończył Młodzieżowy Campionat Węgier – JHCH)
(sędzia: Csépai  István (H))
 


2009.06.20 
Międzynarodowa Wystawa psów Rasowych (CACIB) – Székesfehérvár (H)
Klasa Młodzieży (psy): AL NERI Bersett – I dosk. Zw.Mł.
(sędzia: Hartman György (H))


 

 


2009.06.06 
Krajowa Wystawa Psów Rasowych (CAC) - Valašské Meziříčí
Klasa Szczeniąt (suki): BRAVO Bersett – I wo.

 


2009.05.25
Klubowa Wystawa Psów Rasowych – Trusalova (SK)
ODA O'ZANDRINA av Hiselfoss - Suką Roku 2008 na Słowacji
Klasa Championów (psy): DINO van’t Stokerybos – I dosk. CAC
Klasa Młodzieży (suki): ART DECO Bersett – I dosk., CAJC, KVM ‘2009

(sędzia: Phyllis Poduschka - Aigner (A))

 


2009.05.17 
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) – Budapeszt (H)
Klasa Młodzieży (pies): AL NERI Bersett – II dosk.
(sędzia: Bánhidi Pálné)

 


2009.05.16 
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) – Budapeszt (H)
Klasa Młodzieży (pies): AL NERI Bersett – III dosk.
(sędzia: Pintér János)
 

 


 

Nowości >maj 2010